Szukaj mieszkania

PLN

Lokalizacja

Wartym podkreślenia atutem naszego projektu jest lokalizacja. 

PLATAN COMPLEX znajduje się w centrum Świnoujścia, w kwartale ulic Wojska Polskiego, Chełmońskiego, 11 Listopada i Malczewskiego,  zaledwie dwa kilometry od granicy z Niemcami.

Bezpośrednie sąsiedztwo licznych punktów usługowych, banków, urzędów, przedszkoli i szkół ułatwia codzienne funkcjonowanie mieszkańcom Osiedla.

Mnóstwo zieleni – las od strony ulicy 11 Listopada i Park od ulicy Malczewskiego, rozległe tereny spacerowe oraz place zabaw dla dzieci, sprawiają, że PLATAN COMPLEX mimo, że znajduje się w samym centrum miasta, jest dogodnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Do jednej z najpiękniejszych plaż polskiego wybrzeża można dostać się w ciągu piętnastominutowego spaceru (odległość około 900 metrów), a sama droga wiedzie alejką wzdłuż parku.

Tuż przy Osiedlu znajduje się przystanek kolejki UBB, dzięki której w trzy godziny można dojechać do Berlina, zaś w portowej części Świnoujścia znajduje się terminal promowy, posiadający połączenia z Kopenhagą i Rønne w Danii oraz Ystad i Trelleborg w Szwecji.

Od lotniska w Heringsdorfie, które zamierza w najbliższej przyszłości organizować loty także do polskich miast, dzieli nas tylko 7 kilometrów.

Położenie inwestycji na mapie:  Pokaż Platan Complex na większej mapie

Newsletter

Copyright (c) 2011 Pomerania development Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: www.epos.com.pl
>