Szukaj mieszkania

PLN

O firmie

Pomerania Development Sp. z o.o. powstała ponad 8 lat temu, jako Spółka celowa do realizacji inwestycji pod nazwą PLATAN COMPLEX w Świnoujściu,  obejmującej zespół budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w kwartale ulic:  11 Listopada, Wojska Polskiego, Malczewskiego i Chełmońskiego.  

Od samego początku istnienia Pomerania Development Sp. z o.o. współpracuje z najlepszymi na rynku. Naszą pierwszą inwestycję zaprojektowała pracownia architektoniczna Via Nova pod kierownictwem p. Przemysława Cieślaka, a generalnym wykonawcą projektu jest PBG S.A. 

PLATAN COMPLEX charakteryzuje się nowoczesną architekturą, oryginalnym stylem z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych.

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy już blisko 500 lokali mieszkalnych z miejscami postojowymi.

 

Miło nam poinformować, że nasza spółka otrzymała prestiżową nagrodę Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2013 w kategorii obiekt roku.

 

 

 

Firma potrafi szybko i elastycznie dostosować się do wymagań rynku, reagować na zmieniające się warunki, właściwie określać kierunki inwestowania. Aktualne i przyszłe realizacje Spółki to budownictwo mieszkaniowe z częścią usługową i biurową.

Staranność i innowacyjne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że inwestycje Pomerania Development są cenione za estetykę i jakość wykonania. Za priorytet stawia sobie bliską współpracę z kontrahentami, a przede wszystkim z klientami, tak aby sprostać ich indywidualnym potrzebom i zagwarantować wzrost wartości ich inwestycji.

Pomerania Development spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, ul. Mazowiecka 42, 60-623 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000148489, NIP 8512818156, REGON 812518665, wysokość kapitału zakładowego 787 500,00 zł.

Newsletter

Copyright (c) 2011 Pomerania development Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: www.epos.com.pl
>